روش های ارسال کالا

ارسال رایگان

ارسال به داخل شهر زنجان برای خرید های بالای یک میلیون تومان رایگان می‌باشد. و زمان ارسال کالا طی 6 الی 24 ساعت می‌باشد و قبل از ارسال با مشتری هماهنگ می‌شود.

ارسال فوری (فقط زنجان)

این روش فقط در شهر زنجان می‌باشد. به این صورت که مشتری تقاضا ارسال فوری کرده و محصول با هماهنگی توسط سیستم حمل نقل شرکت به دست مشتری می‌رسد.

باربری

هزینه ارسال این روش تا باربری مبدا رایگان می‌باشد. از باربری مبدا (زنجان) تا باربری شهر مورد نظر توسط شرکت باربری محاسبه (هزینه نسبت به حجم و وزن بار توسط شرکت باربری محاسبه می‌شود) و هزینه بر عهده مشتری می‌باشد و اگر قصد ارسال محصول به این روش را دارید با ما تماس گرفته یا مورد را در بخش توضیحات ذکر کنید.

تیپاکس

این روش هزینه ارسال برعهده مشتری عزیز می‌باشد. که هزینه آن را خود پست تیپاکس با توجه به وزن و حجم محاسبه می‌کند و همچنین محصول در شهر های تک مسیره طی 24 ساعت به مشتری می‌رسد ولی شهر هایی که دورتر هستند طی 48 الی 72 ساعت محصول به دستتان خواهد رسید.

پست پیشتاز به درخواست مشتری

این روش برای زنجان نمی‌باشد و برای سایر شهر ها می‌باشد. نسبت به سایر روش ها قیمت مناسب تری دارد که پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی شما بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است و هزینه ارسال کالا بنا بر مسافت و وزن کالا هنگام تکمیل سفارش محاسبه شده و قابل پرداخت می‌باشد.